Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PREDAJ: Výnimočný byt priamo v centre SNV 160 m2

Ulica: Škultétyho
Mestská časť: Staré Mesto
Obec: Spišská Nová Ves
Okres: Spišská Nová Ves
Kraj: Košický kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 5 a viac izbový byt
info v RK

Popis nehnuteľnosti

Katarína Gilbertson a Centrum Real Vám ponúka na predaj veľkometrážny byt priamo v centre mesta Spišská Nová Ves.

Už viac nehľadajte.

160 m2 podlahovej plochy Vám zaručí nie len súkromnú spálňu/detskú izbu pre každého člena Vaše rodiny, ale taktiež  priestranné  spoločenské priestory pre prežívanie spoločných chvíľ.

Tento podkrovný byt je kompletne zateplený minerálnou vlnou a bol pristavený v roku 2009. Od vtedy bola v roku 2018 vkusne a kompletne vymenená kuchyňa.

Príjemné bývanie zaručí nie len lokalita, štedrý priestor ale taktiež drevené podlahy a samozrejmosťou sú pekné výhľady.

Predtým ako Vás pozvem na obhliadku musím spomenúť výnimočne nízke náklady, ktoré nedosahujú ani 200eur/mesiac, aj vďaka efektivnému zdroju získania elektrickej energie -  4 kW fotovoltanockým panelom.

Viac informácii poskytneme na osobnej obhliadke , ktorú si dohodnete na t.. čísle 0908 829 793.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
160 m2
Úžitková plocha:
160 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti