Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Podnikateľský objekt v Kežmarku

Ulica: Kežmarok
Obec: Kežmarok
Okres: Kežmarok
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Sklady a haly
info v RK

Popis nehnuteľnosti

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj podnikateľský objekt v Kežmarku, ktorý sa nachádza v priemyselnej časti časti mesta.
Tento objekt ponúka nekonečné možnosti pre podnikanie.Momentálne je tam prevádzka autoumývarne a denného baru s kapacitou cca 20 osôb, terasou s vonkajším grilom (kapacita ďalších cca 20osôb) a taktiež prevádzka kovovýroby.

V objekte, ktorý je pripojený na všetky inžinierske siete na nachádzajú priestranné hally/ sklady , kancelárie, parkovacie miesta a je tam taktiež možnosť dobudovania obytných priestorov.

Všetky stavby sú murované ( r. 2008) a vykurované kotlom na tuhé palivo.

Obhliadky na čísle 0908 829 793

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
1900 m2
Úžitková plocha:
1900 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti