Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Sme tím profesionálne školených realitných maklérov pripravených Vám poradiť a pomôcť pri predaji, kúpe či prenájme nehnuteľností.

Poradíme a sprostredkujeme celý proces spojený s kúpou, predajom i prenájmom nehnuteľností a vrátane všetkých potrebných  právnych služieb. Okrem súkromných nehnuteľností sa špecializujeme aj na trh komerčných nehnuteľností a komplexné poradenstvo pre realitných investorov a developerov vrátane finančných a projektových návrhov.

Zaoberáme sa sprostredkovaním kúpy či prenájmom bytov, domov, pozemkov, kancelárskych priestorov, skladov, výrobných hál a pod. Vieme prispôsobiť ponuku potrebám našich klientov.

Naša realitná kancelária Centrum Real vám odporučí to, čo hľadáte vy, nie to, čo chce niekto iný. Zabezpečíme obchod od A po Z, na svojich zákazníkov netlačíme, ale informujeme ich. Pomôžeme vám s komplikovanou administratívou či právnickými záležitosťami . Bežne riešime úkony okolo prevodov členských práv k družstevným bytom, vyhotovenia kúpno-predajných, darovacích či zámenných zmlúv. Komunikovať s katastrálnym úradom a ďalšími potrebnými úradmi za vás. Zabezpečíme ocenenie nehnuteľností pri dedičskom konaní, vybavíme listy vlastníctva a snímky z katastrálnej mapy.

Postaráme sa o vyhotovenie znaleckých posudkov na nehnuteľnosti, zhotovenie geometrického plánu alebo vytýčenie hraníc medzi pozemkami. Spolupracujeme so stavebnými sporiteľňami a bankami. Náš finančný špecialista Vám zabezpečí a poradí pri výbere a vybavení hypotekárneho úveru. Poradíme vám pri odkúpení nehnuteľnosti, prípadne pri vyrovnávaní dlhov za nehnuteľnosť.

Poskytujeme služby v rezidenčnej i komerčnej oblasti, čiže radi pomôžeme ľuďom, pre ktorých je kúpa domu životnou investíciou i podnikateľom, ktorí investujú na trhu s realitami alebo potrebujú nehnuteľnosti na výkon svojej činnosti. Klientom vychádzame v ústrety v čo najvyššej možnej miere a zohľadňujeme ich požiadavky vo výslednej dohode.

S akýmikoľvek otázkami sa na nás môžete obrátiť počas bežnej pracovnej doby cez telefón, internet či osobne v realitnej kancelárii. Pri každom inzeráte je okrem ceny a najdôležitejších informácií aj kontakt na zodpovedného makléra, ktorý vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Neváhajte a kontaktujte ktoréhokoľvek realitného makléra zo siete kancelárií Centrum Real.