Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PREDAJ: Potraviny/Rozličný tovar, Chrasť n. Hornádom ,pozemok 4727 m2

Ulica: Chrasť nad Hornádom
Obec: Chrasť nad Hornádom
Okres: Spišská Nová Ves
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
info v RK

Popis nehnuteľnosti

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám predstavuje jedinečnú možnosť „byť sám sebe pánom“.

NA PREDAJ ponúkame nie len  zabehnutú prevádzku potravín a rozličného tovaru  ale aj nehnuteľnosť s veľkým pozemkom, na ktorom sa nachádza.

Zastavaná plocha budovy potravín je 97 m2 a celkový rozmer pozemku je 4727 m2.

Kataster obce Chrasť nad Hornádom je súčasťou chráneného  územia - Volovských vrchov, lokalita NATURA 2000, ktorá je v pôsobnosti Národného parku Slovenský kras, Slovenský raj a RSOPD Prešov. Výmerou je to najväčšie chránené územie.

Uprostred obce sa nachádza chránený prírodný útvar „Farská skala“, ktorá láka každoročne množstvo turistov. Jej ochrana spočíva v konzervovaní regionálneho geologického šikmého zvrstvenia v bazálnom paleogéne, poukazujúce na rekonštruované sedimentárne prostrdie, spôsob sedimentácie, zdroj i médium sedimentácie.

V obci môžno zazrieť aj zvláštny útvar, nazývaný „Šikľavá skala“. V letnom období vždy z nej kvapká voda, ktorá v zime zamŕza a vytvára mohutné ľadové steny a cencúle. 

Viac info na čísle 0908 829 793

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
4727 m2
Úžitková plocha:
97 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti