Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rodinný dom s krásnym pozemkom v Pongracovciach

Ulica: Pongrácovce
Obec: Levoča
Okres: Levoča
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
info v RK

Popis nehnuteľnosti

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj rodinný dom v malebnej obci Pongrácovce vzdialenej len 2 km od zjazdu z diaľnice čo znamená že  do Prešova, Košíc či Popradu sa dostanete za krátky čas.  Vďaka svojej polohe len 20 km od kráľovského mesta Levoča a čistému životnému prostrediu, je táto lokalita vyhľadávaná nie len chalupármi a záujemcami o víkendové nehnuteľnosti, ale aj rodinkami, ktoré hľadajú nový pokojný domov.

Rodinný dom je čiastočne podpivničený a napojený na obecný vodovod a elektrickú energiu. Plyn je dovedený na hranicu pozemku.

Na pozemku sa nachádza studňa, hospodárske budovy a stodola. Sú tam vysadené ovocné stromy a veľa súkromia.

Ak hľadáte pokojné bývanie s  dostupnosťou na diaľnicu, táto ponuka v práve pre Vás.

Bližšie info telefonicky na čísle 0908 829 793.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
1886 m2
Úžitková plocha:
130 m2
Plocha pozemku:
1886 m2
Zastavaná plocha:
130 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti