Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PREDAJ: 2- izbový byt s loggiou LEVOČA

Ulica: Czauczika
Obec: Levoča
Okres: Levoča
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
info v RK

Popis nehnuteľnosti

CENTRUM REAL a Katarína Gilbertson Vám dáva do pozornosti predaj 2- izbového bytu v Levoči.  Tento príjemný a veľmi pekne presvetlený byt sa nachádza na piatom poschodí v zateplenom v bytovom dome. 
Vďaka orientácii bytového domu a vynikajúcemu dispozičnému riešeniu bytu, Vám bývanie tu zaručí pokojný pocit domova a súkromie. 

Ulica Jozefa Czauczika v Levoči sa nachádza v praktickej lokalite na sídlisku Západ, kde je na dosah všestranná občianska vybavenosť, vrátane rozličných obchodov, lekárne, základnej a materskej školy, autobusovej zastávky cyklotrasy, ktorou sa dostanete do krásnej prírody.

Odporúčam osobnú obhliadku +421 908 829 793

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
54 m2
Úžitková plocha:
54 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti