Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

VÝHODNÁ KÚPA 3-izbový byt so záhradou o rozmere 100m2 a garážou

Ulica: Probstnerová cesta
Obec: Levoča
Okres: Levoča
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 3-izbový byt
115 000 €

Popis nehnuteľnosti

CENTRUM REAL a Katarína Gilbertson Vám ponúka 3- izbový byt, ktorý si môžete kúpiť spolu s extra skvelým bonusom, ktorou je  záhrada o výmere 100m2 a taktiež vlastná garáž.


Samotný byt sa nachádza na druhom poschodí bytového domu na Probstnerovej ceste v Levoči.
 V byte je vlastné, celkom nové ústredné kúrenie na plyn, ktoré bolo inštalované koncom roku 2022, kotol je Protherm, všetko je kvalitne urobené, celkový byt je veľmi príjemný a aj vďaka malému počtu bytov na vchod, lokalite bez sídliskového ruchu a hlavne záhrady, tento byt vzbudzuje pocit bývania v rodinnom dome.


Celková rekonštrukcia prebehla v roku 2018, kedy bola kompletne prerobená kúpeľňa, WC chodba, kuchyňa s umývačkou na riad, pecou a digestorom.


V samotnom byte je taktiež prakticky uložená špajza a šatník. Dve pivnice, ktoré prislúchajú k bytu a taktiež spoločné priestory sa nachádzajú na technickom podlaží bytového domu.


Keď hľadáte nové bývanie odporúčam osobnú obhliadku +421 908 829 793

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
65 m2
Úžitková plocha:
65 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti