Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rodinný dom/chalupa s veľkým pozemkom 2122m2

Ulica: Tichý Potok
Obec: Tichý Potok
Okres: Sabinov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
122 000 €

Popis nehnuteľnosti

CENTRUM REAL a Katarína Gilbertson má pre Vás novú ponuku.

Vitajte v Tichom Potoku.  Tento útulne  zrekonštruovaný dom s veľkým pohodlným  pozemkom je teraz k dispozícii na predaj. Nachádza sa, ako nám meno obce výstižne našepkáva,  v tichom a pokojnom prostredí, ponúka pohodlné a relaxačné bývanie.


Na rovinatom pozemku, kde je táto čarovná nehnuteľnosť sú taktiež priestranné hospodárske budovy vo vynikajúcom stave a vlastná studňa. Kúpou taktiež nadobudnete štedrý ovocný sad. Celková výmera pozemku je 2122m2.


V samotnom dome, ktorý môže slúžiť taktiež ako chalupa, alebo domov na každodenné bývanie je priestranná spálňa, obývacia izba s kachľovou pecou a praktická kuchyňa, z ktorej sa dostanete na terasu, a rovno na záhradu, jednoducho ponúka ideálne miesto na relaxáciu a zábavu s rodinou a hosťami .
V prípade, ak by Vám tento obytný priestor nepostačoval, je tu možnosť zobýtniť pôjd napríklad dvoma spálňami.

Nezmeškajte príležitosť urobiť si tento útulný dom vlastným! Kontaktujte nás ešte dnes, aby sme mohli zabezpečiť prehliadku. +421 908 829 793

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
2122 m2
Úžitková plocha:
120 m2
Plocha pozemku:
2122 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti