Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Budova pre PODNIKANIE alebo INVESTÍCIU v Levoči

Ulica: Novovestská cesta
Obec: Levoča
Okres: Levoča
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
info v RK

Popis nehnuteľnosti

CENTRUM REAL a Katarína Gilbertson Vám ponúka NA  PREDAJ budovu pre podnikateľsky účel.

Budova sa nachádza vo vynikajúcej lokalite s frekventovanou premávkou a vlastným parkovacím priestorom.
V hornej časti objektu je zabehnutá prevádzka fitness centra a spodná časť objektu doteraz slúžila ako bar.  

Objekt ponúka rôzne druhy využitia, môžu tam byť kancelárie, obchod s rôznym tovarom, alebo ako sídlo pre firmu. Súčasťou predaja je taktiež priľahlý pozemok o rozmere  350 m2, ktorý môže slúžiť na skladovanie tovaru, alebo ako parkovisko pre cca 15 áut.

Vďaka vysoko frekventovanej lokalite je to ideálne miesto pre osadenie reklamy  veľkosti približne  3-4  billboardov, na ktorých môžete inzerovať  miesto Vášho obchodu či prevádzky, alebo prenajímať iným.

Budova je napojená na kamerový a bezpečnostný systém a je  výhodnou investícou s vinikajúcim výnosom.

Viac informáci ako aj osobnú obhliadku radi poskytneme na čísle +421 908 829 793

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
474 m2
Úžitková plocha:
274 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti