Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemky pre výstavbu rodinných domov v LEVOČI

Ulica: Ovocinárska
Obec: Levoča
Okres: Levoča
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
info v RK

Popis nehnuteľnosti

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v jednej z najkrajších lokalít v Levoči.

Projekt Plantáže ponúka modernú alternatívu bývania v meste v dome s vlastným pozemkom len kúsok od historického centra.

Čo sa týka lokality, je  naozaj jedinečná. Výborná občianska vybavenosť, dobrá dopravná dostupnosť a príjemné a bezpečné prostredie – to všetko sú faktory, ktoré Plantáže spĺňajú.

Veľkosť pozemkov  od 503 m2 do 1108m2 navyše zabezpečí bezproblémové parkovanie

 

Projekt Plantáže v sebe spája možnosti moderného bývania v lone prírody Levočských vrchov vďaka ktorej si užijete čerstvý vzduch a nádherné výhľady na hory priamo z Vášho nového príbytku spolu s vynikajúcou občianskou vybavenosťou. 

Ak zatúžite po atmosfére väčšieho mesta, vďaka blízkosti diaľnice sa za 15 minút cesty autom dostanete do mesta Poprad, ktoré je zároveň vstupnou bránou k obľúbeným Vysokým Tatrám. Tou istou diaľnicou sa za niečo vyše polhodiny cesty autom dostanete do Prešova, ktoré ponúka všetky výhody krajského mesta.

Využite túto jedinečnú možnosť postaviť svoj vysnívaný domov na Plantážach, len 10 minút chôdze od historického centra mesta Levoča.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom tohto projektu odporúčam osobné stretnutie, ktoré si dohodnete na tel. čísle 0908 829 793 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
503 m2
Celková plocha:
503 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Kanalizácia:
áno

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti