Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Adriana Vanková

Adriana Vanková

Realitný maklér, hypotekárny špecialista

  • Slovensky
  • Česky
  • English

K práci realitnej maklérky ma priviedli moji klienti, nakoľko som viac ako 15 rokov pracovala ako hypotekárny špecialista. Oblasť úverov a hypoték je úzko prepojený aj s realitným obchodom. Som rada, že svoje dlhoročné skúsenosti môžem klientom odovzdať práve pri kúpe ich nového bývania alebo predaji ich nehnuteľnosti. Baví ma práca s ľuďmi a napĺňa ma pocit, ak sú klienti spokojní s mojimi realitnými službami obohatenými o dlhoročné hypotekárne skúsenosti.

Kontaktujte ma

Moje referencie

Pozemok pod Vysokými Tatrami
3411 m2 | Pozemky - pre rodinné domy | Vysoké Tatry

Predaj pozemku sme s dôverou vložili do rúk Aďky Vankovej, ktorú poznáme, a o ktorej vieme, že je zodpovedná, pracovitá, energická a nesmierne empatická. Všetky dokumenty potrebné k prepisu a prevodu boli pripravené načas a s úplnou presnosťou. Vďaka jej prístupu celý proces prebehol hladko a sme jej za to vďační. Rozumie svojej práci a robí ju so zanietením a odborne na vysokej úrovni. Určite doporučujeme jej služby, ak sa rozhodnete pre kúpu či predaj nehnuteľnosti.