Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Povedali o nás

Spokojný zákazník

Predaj bytu sme riešili na väčšiu vzdialenosť. Oceňujem flexibilitu, profesionalitu a otvorenú komunikáciu. Na všetkom sa dalo dohodnúť. Všetky potrebné dokumenty a zmluvy boli dobre pripravené. Celý proces od Dohody o Sprostredkovaní Realitných služieb až po odovzdanie kľúčov novému majiteľovi išiel rýchlo a len s minimálnym úsilím z mojej strany.

Spokojný zákazník

Môžem len a len odporúčať túto realitnú kanceláriu, veľmi milí, ústretoví, trpezliví ľudia a hlavne profesionáli. A vďaka z celého môjho srdca patrí najmä pani s veľkým P. Miške Schutz, ktorá je veľký človek a hlavne žena profesionálka, ktorá mi rýchlo a bez problémov pomohla s predajom bytu, ktorý naozaj potreboval rýchly predaj. Ľudská komunikácia, prístup a hlavne ochota a veľké srdiečko. Pani Miška ste topka vo svojom obore, robte to ďalej, držím Vám všetkých desať, nech sa Vám naďalej darí. Odporúčam Vás všetkými 1000 bodmi :) Samozrejme veľké ďakujem :)

Spokojný zákazník

Chcem Vám srdečne poďakovať za zrealizovanie predaja mojej nehnuteľnosti. Vysoko hodnotím vašu profesionalitu, osobný prístup a záujem vyhovieť všetkým mojim požiadavkám - až nad rámec. Všetko prebehlo nad očakávanie hladko a rýchlo. Môžem len povedať SRDEČNE ĎAKUJEM a úprimne odporúčať vaše služby .

Spokojný zákazník

Od začátku jsem věděla, že výběr realitní kanceláře Centrum Real a konkrétně paní Adriany Vankové byla správná volba. Paní makléřka byla po celou dobu velmi profesionální, milá, vstřícná a reagovala vždy velmi rychle. Paní Vankovou mohu všem doporučit. Moc děkuji.

Spokojný zákazník

Touto cestou by sme chceli z celého srdca poďakovať pánovi maklérovi Mgr. Róbertovi Zvalenému, že nám zjednodušil celý proces s predajom domu a následne s kúpou bytu. Nie je to jednoduchá záležitosť a on si vedel so všetkým poradiť a pomôcť nám. Oceňujeme jeho nesmierne odborný prístup, jeho skúsenosti, profesionalitu, vedomosti, rýchlosť s akou dokáže všetko správne usmerniť, aby to viedlo k požadovanému výsledku. Sme nesmierne šťastní, že pri predaji domu a kúpe bytu bol práve on. Ďakujeme z celého srdca za vynikajúcu spoluprácu, seriózne jednanie. Určite by sme odporúčali každému, kto potrebuje realitného makléra, práve pána Mgr. Róberta Zvaleného.