Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PREDAJ : Luxusný byt s balkónom v Levoči 90 m2 plus veľká pivnica

Ulica: Sirotínska
Obec: Levoča
Okres: Levoča
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Byty
Typ: Predaj
Typ bytu: 2-izbový byt
info v RK

Popis nehnuteľnosti

Katarína Gilbertson a Centrum Real má pre Vás čo sa týka bytov “lahôdku”.

Všetko v súvislosti s  týmto výnimočným bytom je absolútny luxus. Začnime lokalitou. Byt sa nachádza len pár minút od nádherne zrekonštruovaného Námestia Majstra Pavla v historickom meste Levoča, kde máte možnosť nie len nasýtiť svoju dušu atmosférou minulosti, ale aj nakúpiť potrebné maličkosti do domácnosti vďaka miestnym obchodom akými sú potraviny, pekáreň, obchod s ovocím a zeleninou, či drogéria alebo lekáreň.

Pešou chôdzou máte za pár minút dostupné škôlky, základné a stredné školy, umeleckú školu, ale aj kaviarne či autobusovú stanicu

Do zatepleného bytu vedie nezvyčajne široké a pohodlné schodisko, vďaka ktorému bude sťahovanie hračkou. Aj keď veľa potrebovať nebudete, keďže väčšinu  vkusného nábytku, ktorý sa  tu nachádza Vám  plánujú, v prípade záujmu majitelia ponechať.

Vďaka svojej štedrej rozlohe 90 m2, vysokým stropom a krásne veľkým oknám Vám tento byt vytvorí atmosféru bývania pripomínajúcu viac rodinný dom ako byt.

Je tu taktiež zavedené vlastné kúrenie o ktoré sa stará plynový kotol, rekuperácia, klíma a byt je čiastočne napojený na inteligentný  systém.  S kúpou tohto bytu nadobudnete do vlastníctva taktiež vlastnú pivnicu o rozlohe …m2, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu aniekoľko spoločných úložných priestorov.

Ak by Vám to bolo málo, po dohode máte možnosť odkúpiť priestor povaly nad bytom a takto rozšíriť Vaše nové kráľovstvo.

Ak Vás táto ponuka zaujala, volajte 0908 829 793

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Celková plocha:
90 m2
Úžitková plocha:
90 m2
Počet izieb:
2

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti