Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemok pre výstavbu rodinného domu

Ulica: Poľná
Obec: Hozelec
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
96 240 €

Popis nehnuteľnosti

Centrum Real a  Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj jedinečný slnečný pozemok, na ktorom môžete postaviť vysnívaný dom pre Vašu rodinu. Nachádza sa v obci Hozelec , len 4 km od Popradu a  rozloha  802 m2 zaručí  veľa miesta pre záhradu a taktiež priestor okolo domu. Pozemok je rovinatý, nachádza sa na ňom trávnatá plocha.

Na pozemku je plynovod a optický internet, bod napojenia na elektrinu a vodu je približne dva metre od hranice pozemku.  Prístupová cesta je momentálne spevnená makadámom.

Je to jeden z mála pozemkov v okolí, na ktorom ešte nie je postavený rodinný dom, ale som si istá, že čoskoro sa to zmení.

Neváhajte, dohodnite si osobné stretnutie na čísle 0908 829 793.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti