Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

NA PREDAJ: rodinný dom Levoča

Ulica: Mäsiarska
Obec: Levoča
Okres: Levoča
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
info v RK

Popis nehnuteľnosti

CENTRUM REAL a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza len pár minút chôdze od historického centra mesta Levoča. 

V tomto skvelom dome bol začatý proces rekonštrukcie, kde bola realizovaná  čiastočná výmena okien, nové čiastočné rozvody elektronštalácie a odpadových rúr, celkové ošetrenie pivničných priestorov a z časti nehnuteľnosti aj nové omietky.

Vďaka tomu nehnuteľnosť ponúka možnosť zrealizovania bezproblémovej rekonštrukcie podľa vlastných predstáv

Táto nehnuteľnosť si zaslúži dokončenie rekonštrukcie, za ktorú sa novým majiteľom bezpochybne odvďačí nie len zvýraznením svojich výnimočných prvkov akými sú napríklad jedinečné kachľové pece, alebo izby s  klembovými stropmi,  ale taktiež teplom domova. Už teraz sa na to teším.

Pozývam Vás na osobnú obhliadku, ktorú si dohodnete na čísle +421 908 829 793

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
nutná rekonštrukcia
Celková plocha:
593 m2
Úžitková plocha:
593 m2
Plocha pozemku:
593 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Maklér

Katarína Gilbertson

Katarína Gilbertson

Realitný maklér, manažér

  • Slovensky
  • Česky
  • English

Ak ste sa dostali až k môjmu profilu, ste pravdepodobne pred jedným z najdôležitejších rozhodnutí vo svojom živote. Naša Levoča a jej okolie - od Tatier až po Spišský hrad - je jedinečnou oblasťou, vlastniť tu nehnuteľnosť je teda skutočným privilégiom.
Po viac ako dvadsiatich rokoch, strávených v zahraničí ako špecialistka na predaj a marketing, s radosťou prinášam moje zručnosti do regiónu, ktorý milujem. Som hrdá Levočanka a s nadšením prinášam svieži a energický prístup k asistencii pri kúpe alebo predaji Vašej nehnuteľnosti. Ako vášnivá investorka do nehnuteľností som aj ja osobne rozbehla svoje vlastné projekty renovácie v oblasti Levoče. To znamená, že mám nielen zručnosti v oblasti predaja a marketingu, ale aj rozsiahle osobné a praktické skúsenosti z miestneho stavebného a finančného trhu. Výsledkom toho všetkého je, že veľmi dobre rozumiem emocionálnej a finančnej ceste, po ktorej sa práve uberáte - ide predsa o rozhodnutie o kúpe alebo predaji Vášho domova!

Ak chcete kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, prípadne len hľadáte radu na miestnom trhu s nehnuteľnosťami, určite mi zavolajte. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti